Ramazan Bayramı mesajları ve sözleri! 2019 Anlamlı, kısa ve uzun resimli Ramazan Bayram mesajları burada

On bir ayın sultanını hüzünle uğurlayan milyonlarca kişi bir mübarek güne daha ulaşmanın ise heyecanını yaşıyor. Küslüklerin geride kalacağı, büyüklerin ziyaret edileceği bayram sabahından itibaren en güzel bayram mesajları da araştırılmaya başladı. Kısa ve uzun resimli Ramazan Bayramı mesajları ile sevdiklerine ‘’bayramınız mübarek olsun’’ dileklerini göndermek isteyenler doğru yerdeler.

İslam âleminin heyecanla beklediği bayram günü geldi, çattı. Diyanet İşleri Başkanlığı, daha önce yayınladığı dini günler takvimine göre bu önemli günün 4,5 ve 6 Haziran’da idrak edileceğini belirtmişti. On bir ayın sultanının geride kalması, son iftarın yapılması ile birlikte birçok kişi sevdiklerine güzel dileklerini iletmek için 2019 bayram mesajlarıaraştırmalarına başladı. Resimli Ramazan Bayramı mesajları ve sözleri ile ”iyi bayramlar” tebrik mesajı hemen iletebilirsiniz. İşte Ramazan Bayramı mesajları ve sözleri!

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJLARI VE SÖZLERİ

Yepyeni ve anlam dolu yazıların bulunduğu görseller ile sevdiklerinizin bayramını kutlayabilirsiniz. Sosyal medyada ya da SMS olarak toplu mesaj gönderebileceğiniz bayram mesajı seçenekleri burada.

RESİMLİ BAYRAM MESAJLARI 2019

Resimli Ramazan Bayram mesajları seçeneklerinden bir tanesini seçerek sevdiklerinize ”bayramınız mübarek olsun” diyebilirsiniz.

İşte en güzel mesajlar;

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!

Çılgınca Esen Rüzgar, Kavurucu Güneşli terleten günler, Yıldızlarla Dolu Bir Dünyadır Bayramlar, Ramazan Bayramınız Mübarek olsun herşey istediğiniz Gibi Olsun inşallah.

Bu en mutlu günümüzde, güzel ve özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, saygılarımızı, sevgilerimizi, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun…

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Bugün dualarınızı her zamankinden daha çok yapın, koruyucu meleklerini avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin. Bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin bizlere. Ramazan bayramınızı kutlarım.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle Ramazan Bayramını kutluyorum…

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.