Kullanmadığını İnfak Et

Elhamdülillahi Rabbil Alemin,
Salat ve selam âlemlere rahmet olan Peygamberimiz Muhammed Mustafa (sav)’e, ailesine, ashabına ve kıyamete kadar onun yolundan gidenlerin üzerine olsun.

Kullanmadığınız Eşyalarınızı Kullanmak isteyenler için topluyoruz.

• KULLANMADIĞI FAZLA EŞYASI OLAN KARDEŞLERDEN EŞYALARINI İNFAK ETMELERİNİ İSTEMEK İÇİN BROŞÜR TASARLIYORUZ VE BASTIRARAK DAĞITIYORUZ.

• İNFAK YAPMAK İSTEYEN KARDEŞLER BROŞÜRLERDE BULUNAN TELEFON NUMARASINDAN BİZE ULAŞARAK ADRES BİLGİLERİNİ VERİYORLAR. BİZDE VERİLEN ADRESE GİDEREK EMANETLERİ ALIYOR VE EŞYALARI SAKLADIĞIMIZ EVE BIRAKIYORUZ.

• BURAYA GELEN EŞYALAR CİNSİYET VE YAŞA GÖRE KATEGORİLERE AYRILARAK NOT ALINIYOR VE DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE SAKLANIYOR.

• DİĞER TARAFTAN MAHALLE MUHTARLARINDAN VE BELEDİYELERDEN GEREKLİ BİLGİLERİ ALARAK İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUZ.

• ULAŞTIĞIMIZ İHTİYAÇ SAHİPLERİNDEN EKSİKLERİNİ ÖĞRENEREK ELİMİZDEKİ EŞYA LİSTESİ İLE KARŞILAŞTIRIYORUZ. EĞER İHTİYAÇI OLAN EŞYA ELİMİZDE MEVCUT İSE KENDİSİNE ULAŞTIRIYORUZ. YOKSA ADINI, İLETİŞİM BİLGİLERİNİ VE İHTİYACINI NOT ALARAK , O EŞYA ELİMİZE GEÇTİĞİNDE KENDİSİNE ULAŞARAK O İHTİYACINI GİDERMEYE ÇALIŞIYORUZ.

SİZDE BU ÇALIŞMAYI KENDİ İLİNİZDE YAPARAK BİR HAYRA VESİLE OLABİLİRSİNİZ. BİZE ULAŞTIĞINIZ TAKDİRDE BROŞÜR TASARIMINI, BASTIRILMASINI VE SİZE ULAŞTIRILMASINI SAĞLIYORUZ.

Kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için facebook adresimizi beğenerek takip edebilirsiniz. İlginiz için şimdiden Allah razı olsun.

https://www.facebook.com/fecrinsan?ref=hl